Vážení účastníci projektu Sportuj ve škole,

S ohledem na probíhající pandemickou situaci a s ní spojenými vládními opatřeními si Vás dovolujeme informovat o aktuální situaci projektu.

V současné době dokončujeme podklady výkazů práce za měsíc březen a uzavíráme první čtvrtletí, administrované dle našich pokynů. Všichni lektoři by k datu 8.4.2020 měli mít uzavřený výkaz práce v online databázi za měsíc březen. Pokud v březnu neproběhla ani jedna hodina aktivit, přesto je nutné uzavřít prázdný výkaz práce.

Pokud v měsíci dubnu nebudou cvičební hodiny probíhat, bude tento měsíc uzavřen projektovým úsekem hromadně a Vy nebudete tento měsíc žádným způsobem administrovat.

AŠSK v souvislosti s předpokládaným návratem dětí do škol čeká na pokyny MŠMT ohledně dalšího pokračování projektu: o jeho obsahu Vás budeme ihned informovat.

Aktuální informace o programu Sportuj ve škole najdete na webových stránkách projektu www.sportujveskole.cz .

Děkujeme Vám, že tyto informace i v dnešní nejednoduché situaci sledujete: na webových stránkách rovněž zveřejňujeme odpovědi na otázky ze stran lektorů nebo ředitelů škol.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů jsme Vám k dispozici na mailových adresách, mobilních telefonech nebo infolince +420 608 890 733.

V nastávajícím svátečním čase Vám přejeme pevné zdraví, optimismus a víru v lepší zítřky.

Příjemné velikonoční svátky Vám přeje projektový tým Sportuj ve škole.

Mgr. Svatava Ságnerová
prezidentka AŠSK ČR, z.s.
José Martího 31
162 00 Praha 6 – Veleslavín