Chcete být v příštím roce jednou z tisíce škol, která rozhýbává holky a kluky v rámci projektu „Sportuj ve škole“? Tak moc neváhejte a zašlete nám elektronicky vyplněnou přihlášku na adresu uvedenou níže.  Kapacita se rychle zaplňuje!

V tomto roce se účastní populárního „Sportuj ve škole“ 350 základních škol. Pro ten příští však Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy plánuje navýšit celkový počet zapojených na tisíc. Právě proto v současnosti připravujeme rozšíření projektu a tvoříme databázi škol, které mají zájem, se do „Sportuj ve škole“ v roce 2019 zapojit. Pokud tedy chcete rozhýbat holky a kluky v rámci pobytu ve školní družině, nezapomeňte se co nejdříve přihlásit!

Přihláška pro rok 2019 ke stažení zde

Školy budou do projektu zařazeny dle data zaslání přihlášky. Registrace bude ukončena při naplnění kapacity 1000 škol pro rok 2019. Všechny přihlášené školy budou po vytvoření databáze v průběhu podzimu kontaktovány a obdrží podrobné informace o „Sportuj ve škole“.

Adresy k zaslání přihlášky

Čechy

  • Mgr. Dagmar Hubáčková, sportujveskole@assk.cz, mobil 774 991 681, nebo Mgr. Tomáš Mojžíš, mojzis@assk.cz, mobil 608 530 133

Morava

  • Mgr. Svatava Ságnerová, svatka.sagnerova@seznam.cz, mobil 605 702 141
Kategorie: Novinky