Sportovní a technické pomůcky a sady oblečení od generálního partnera Sportisimo byly předány dalším školám a lektorům projektu Sportuj ve škole. Distribuce pokračuje i ve Zlínském kraji, odkud k nám doputovala milá slova od ředitelů škol.  

Prezidentka Asociace školních sportovních klubů ČR Svatava Ságnerová v rámci distribuce navštívila ZŠ a MŠ Střílky. Kde bylo setkání s paní ředitelkou kromě předání pomůcek využito ke konzultaci úspěšného projektu Vzdělávací dny, které by měly o letošních hlavních prázdninách opět proběhnout. 

Zpětnou vazbu zaslal také ředitel ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod a zkušený organizátor školních sportovních soutěží Mgr. Zdeněk Moštěk:

„Naše škola žije sportem. Již více než čtvrtstoletí provozujeme sportovní třídy a ve školních sportovních soutěžích patříme mezi nejúspěšnější v ČR. Víme dobře, jak je tato činnost nákladná a že finanční prostředky, které musíme pro její zajištění vynaložit, jsou nemalé. Proto si vážíme toho, že i v dnešní složité době se najdou lidé a organizace, které dokáží materiálně podpořit pedagogy, kteří zajištují pohybové aktivity nejmenších dětí na školách.“