Už dva měsíce rozhýbává Sportuj ve škole holky a kluky napříč Českou republikou. Lektoři projektu nám zaslali první fotografie ze sportovních aktivit. My za ně děkujeme a uveřejňujeme jako inspiraci pro ostatní.

Takhle se cvičí na 3. ZŠ Holešov…

Od září 2018 se naše škola poprvé zapojila do projektu s názvem „Sportuj ve škole“. Tento projekt se setkal s velkou odezvou ze strany rodičů i dětí a proto se do něj zapojilo 77 žáků. Žáci se setkávají při tělovýchovných aktivitách každou středu a čtvrtek v odpoledních hodinách a jsou rozděleni do tří skupin. Vzhledem k tomu, že v jednotlivých skupinách se setkávají žáci různých věkových skupin, jsou v průběhu cvičení vedeni nejen ke zdokonalování dosavadních sportovních výkonů, ale současně se učí vzájemné spolupráci, ohleduplnosti i toleranci. Tedy hodnotám, které ke sportu určitě patří stejnou měrou jako pohyb. Nadšení ze strany dětí, které každé odpolední cvičení provází je skvělou odezvou,“ napsala Mgr. Kateřina Nedbalová, 3. ZŠ Holešov.

Takhle se cvičí na ZŠ Velvary…

A takhle se cvičí na ZŠ Rumburk!

Chceš inspirtovat ostatní lektory Sportuj ve škole? Tak nám zašli fotografie a videa z lekcí, které vedeš na zelezna@assk.cz