Vážení lektoři,

těší nás návrat žáků 1. a 2. tříd základních škol a žáků speciálních škol zpět k prezenční výuce a obnovení provozu školních družin pro tyto děti. Informace, zveřejněné MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020 bohužel v současné době neumožňují obnovení hodin pohybových aktivit v projektu Sportuj ve škole.

MŠMT ČR  doporučuje školám pobyt žáků na čerstvém vzduchu, avšak veškeré sportovní činnosti jsou zakázány. Dále je stanovena podmínka homogenity skupin a povinnost žáků nosit po celou dobu pobytu ve škole a školském zařízení zakrytá ústa.

Jakmile nová situace umožní změnu těchto opatření včetně spuštění cvičení v rámci projektu Sportuj ve škole dovolí, budeme Vás neprodleně informovat.

Za celý projektový tým Vám děkujeme za spolupráci a přejeme Vám pevné zdraví, klidné dny a optimismus do dalšího období!

Kategorie: Nezařazené